ONSDAG 16. OKTOBER 2019

12.00 Camilla Granlien & Jo Skaansar LILLEHAMMER BIBLIOTEK

 

TORSDAG 17. OKTOBER 2019

09.00 Juno KULTURHUSET BANKEN – DKS** UNGDOMSSKOLEKONSERTER

11.00 Juno KULTURHUSET BANKEN – DKS** UNGDOMSSKOLEKONSERTER

11.00 Tough Daddy Quartet SKÅRSETLIA BO- OG SERVICESENTER DEN KULTURELLE SPASERSTOKK – ÅPEN FOR ALLE!

13.00 Tough Daddy Quartet BUSMOEN BO- OG SERVICESENTER DEN KULTURELLE SPASERSTOKK – ÅPEN FOR ALLE!

13.00 Juno KULTURHUSET BANKEN – DKS** UNGDOMSSKOLEKONSERTER

17.00 Åpning av Festivalutstilling GALLERI ZINK ÅPNES AV FRODE SANNUM. KUNSTNER ER IBEN SANDEMOSE

20.00 Åpningskonsert Lillehammer Storband m/gjester KULTURHUSET BANKEN

20.00 The Verge JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*

21.00 M.D.R.N JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*

22.00 Morten Georg Gismervik JAZZINCUBATOR, FESTIVALTETET *

22.30 The Real Thing CAFÈ STIFT 

 

FREDAG 18. OKTOBER 2019

11.00 «Geitekillingen» NORDRE ÅL KIRKE – DKS** BARNEHAGEKONSERT

11.00 Tough Daddy Quartet GARTNERHAGEN BO- OG SERVICESENTER DEN KULTURELLE SPASERSTOKK – ÅPEN FOR ALLE!

12.00 Ljodahått FABRIKKEN 50,- I DØRA

12.30 Tough Daddy Quartet LILLEHAMMER HELSEHUS DEN KULTURELLE SPASERSTOKK – ÅPEN FOR ALLE

14.30 Tough Daddy CAFÈ STASJONEN

15.30 Dina Kristoffersen FESTIVALTELTET*

15.45 Jonathan Risdal Gjevre FESTIVALTELTET*

16.10 Tommy Tokerud Kvartett FESTIVALTELTET*

17.00 Modus FESTIVALTELTET*

17.30 «Geitekillingen», Espen Rud & Nils Jansen NORDRE ÅL KIRKE

18.30 Sinne Eeg Group KULTURHUSET BANKEN

20.00 Kokong JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*

21.00 Urban Gardening & Jacob Young 1847-BRENNERIET

21.00 Chrononaut JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*

22.00 Sigurdur Flosason & Lars Jansson Trio KULTURHUSET BANKEN

22.00 Fjellfrost JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*

23.30 Rino Sivathas Experiment CAFÈ STIFT

01.00 JAM CAFÈ STIFT

 

LØRDAG 19. OKTOBER 2019

11.00 SheBop Big Band m/Ingris E. Thomassen FESTIVALTELTET*

13.00 Gateparade START SIGRID UNDSET PLASS

14.00 Steens Dameavdeling FESTIVALTELTET*

14.00 Talentpriskonsert, Audun Barsten Johnsen CAFÈ STIFT

15.00 Innlandets Ungdomsjazzorkester FESTIVALTELTET*

15.00 Jo Skaansar 1847-BRENNERIET

16.30 Trygve Seim Ensemble LILLEHAMMER KIRKE – ÅRETS KIRKEKONSERT

17.00 The Necks VERDENSTEATERET

18.30 Carsten Dahl Trinity KULTURHUSET BANKEN

20.00 Det Norske Poesi & Satireorkester LILLEHAMMER MIKROBRYGGERI

20.00 The Sweed & the Sweet Swingers JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*
21.00 Gigaphonics m/Tracee Meyn KULTURHUSET BANKEN – BANKJAZZ

21.00 Eat JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*

22.00 Jonah Nilsson 1847-BRENNERIET

22.00 Rosie Frater-Taylor JAZZINCUBATOR, FESTIVALTELTET*

23.00 Ole Børud Band KULTURHUSET BANKEN – BANKJAZZ

01.00 JAM CAFÈ STIFT

 

SØNDAG 20. OKTOBER 2019

14.00 Olga Konkova CAFÈ STIFT

17.00 Årets UNGJazz konsert CAFÈ STIFT 50,- I DØRA

 

*) SPAREBANK1 GUDBRANDSDAL, FESTIVALTELT, SIGRID UNDSETS PLASS **) DEN KULTURELLE SKOLESEKK

 

Sjekk programoversiktet for mer informasjon om konsertene!

 

Last ned miniprogrammet her