LØRDAG 13. OKTOBER
13.00 Åpning jubileumsutstilling – musikalsk innslag ved Kristin Sevaldsen GALLERI ZINK

 

ONSDAG 17. OKTOBER
14.00 Tina Rustadstuen og Kristoffer Ulven LILLEHAMMER BIBLIOTEK

 

TORSDAG 18. OKTOBER
18.30 Tina Rustadstuen og Kristoffer Ulven LILLEHAMMER KUNSTMUSEUM
20.00 Jubileumsforestilling / DølaJazz 40 År! MAIHAUGSALEN
20.00 Great Apes Project JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *)
21.00 Frederik Villmow Quartet JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *)
22.00 Mókrókar, Island JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *)
22.30 Petter Wettre/Audun Kleive CAFÉ STIFT

 

FREDAG 19. OKTOBER
11.15 Tough Daddy FABRIKKEN
13.30 Tough Daddy CAFÉ STASJONEN
15.15 Jentebonanza FESTIVALTELTET *)
16.15 Marta, Karsten & Kristin FESTIVALTELTET *)
16.30 Tina Rustadstuen og Kristoffer Ulven PARK CAFÉEN
16.45 Bakka Street-Boyz FESTIVALTELTET *)
17.00 «Now you has Jazz» med Mjøsikale LILLEHAMMER KUNSTMUSEUM
18.30 Arild Andersen Kvartett KULTURHUSET BANKEN, FESTSALEN
20.00 Ellen Andrea Wang Trio 1847 BRENNERIET
20.00 Majorstuen Ørkenblues Ensamble JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *)
21.00 Rydin CAFÉ STIFT
21.00 Paper Dog JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *)
22.00 Ensamble Denada med Torun Eriksen / Erlend Skomsvoll KULTURHUSET BANKEN, FESTSALEN
22.00 Tvuru JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *)
23.30 Billy Meier CAFÉ STIFT
23.55 Kristin Asbjørnsen LILLEHAMMER KIRKE
01.00 Jam 2018 / Fredagkveld – Jamverter: Jazzincubator CAFÉ STIFT

 

LØRDAG 20. OKTOBER
10.30 Lillehammer Storband FESTIVALTELTET *)
12.15 Innlandet ungdomsjazzorkester FESTIVALTELTET *)
13.00 Parade. Start Søndre Park.
14.00 SheBop Bigband m/Ingrid Tomhassen FESTIVALTELTET *)
14.00 Talentpriskonserten: Amund Kleppan, Arild Andersen og Marius Neset CAFÉ STIFT
14.30 Radka – Sett med våre ører 1847 BRENNERIET
16.00 The Brazz Brothers med Frode Alnæs LILLEHAMMER KIRKE
17.30 Vingrom Guttekor med Jazzkvartett + Carol og Thor Kvande KULTURHUSET BANKEN, FESTSALEN
18.00 Espen Berg Trio LILLEHAMMER MIKROBRYGGERI
19.00 Jan Garbarek Group MAIHAUGSALEN
20.00 Steinar Raknes – Stillhouse 1847 BRENNERIET
20.00 MayRahKee JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *)
21.00 Aloft Quartet CAFÉ STIFT 
21.00 Bark JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *) 
22.00 Green Peppers! FESTAFTEN KULTURHUSET BANKEN, FESTSALEN 
22.00 Rino Sivathas Experiment JAZZINCUBATOR FESTIVALTELTET *) 
23.30 Fieh 1847 BRENNERIET 
00.00 Chipahua FESTAFTEN KULTURHUSET BANKEN, FESTSALEN 
01.00 Jam 2018 / Lørdagskveld FESTAFTEN – Jamverter: Rolv Olav Eide og Per Mathisen CAFÉ STIFT

 

SØNDAG 21. OKTOBER 
14.00 Marit Sandvik og Nova Onda CAFÉ STIFT 
17.00 Årets Ungjazzkonsert CAFÉ STIFT

*) SPAREBANK1 GUDBRANDSDAL, FESTIVALTELT, SIGRID UNDSETS PLASS

 

Sjekk programoversiktet for mer informasjon om konsertene!

 

Last ned kompakt programmet